אור הבית - מרכז יעוץ טיפולי

עמותת ועד חסידי חב"ד רחובות מפעילה את מרכז אור הבית ברחובות הוקם בשנת תשע"ה (2015) ומאז עברו במרכז מאות טיפולים של יחידים זוגות ומשפחות. פעילות המרכז מתרחבת ובקרוב ניתן יהיה למצוא טיפולים ייחודים נוספים, סדנאות והרצאות ליחידים למשפחות, למוסדות וארגונים. המרכז ברחובות הוקם ביוזמת הרב מנחם מענדל גלוכובסקי שליט"א ופועל תחת פיקוחו והכוונתו.

המרכז פועל בגישה טיפולית יהודית – חסידית. במרכז צוות של  כ-10 מטפלות שומרות מצוות. כולן בעלות תואר שני המתמחות בטיפול זוגי ומשפחתי.

הטיפול המשפחתי מגייס את בני המשפחה לפתרון קושי שיכול להופיע אצל היחיד או אצל כמה בני משפחה, ומבוסס על ההבנה כי רוב האתגרים יכולים להיפתר באמצעות שינוי דפוסים ויחסי הגומלין במשפחה. במהלך הפגישות מתרחבת נקודת המבט ותחדש ארגז הכלים שעומד לרשות המשפחה. מתגלה אור נוסף ותקווה לחיים משותפים באושר ושמחה.

מקום מיוחד שמור לטיפול הזוגי בהתאם לתפיסה שיחסים בריאים בין בני זוג מהווים בסיס הכרחי ליציבות אישית ומשפחתית – והם תנאי להתפתחות וצמיחה.

בראש צוות המרכז עומדת הגב' ניצן רון  M.S.W בעבודה סוציאלית, מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת ומדריכה. מרצה במכללות לציבור החרדי ובעלת ניסיון רב.

טלפון 08-9459053 (מיטל)

לכניסה לאתר אור הבית לחצו: כאן

ועד חסידי חב"ד רחובות (ע"ר)

ח.פ. 580010981

תקנון ומדיניות

1. התקנון כתוב בלשון זכר אך מתייחס לשני המינים כאחד. כל האמור בתקנון זה בלשון זכר מתייחס גם לנקבה ולהפך וכל האמור בלשון יחיד, מתייחס גם לרבים ולהפך.

2. עמותת “ועד חסידי חב"ד רחובות (ע"ר)” מאפשרת לך לתרום כסף לטובת פעילות העמותה בדרך קלה, נוחה ומהירה – ניתן לשלם בכרטיס אשראי, העברה בנקאית או טלפונית.

3. בעת מתן תרומה באמצעות כרטיס אשראי תתבצע בדיקת הכרטיס מול חברת האשראי והתורם יקבל תשובה באשר למצב העסקה והאם התקבלה או נדחתה.

4. התורם יקבל קבלה אשר תציין את תרומתו לעמותה, הקבלה תשלח באמצעות כתובת המייל שסופקה על ידי התורם.

5. לעמותה אישורים משלטונות המס, בהתאם להוראות החוק הרלוונטיות.

6. נציגי העמותה ישמחו לעמוד לשירותכם בכל שאלה הנוגעת לתהליך התרומה ובכל נושא אחר על מנת להנעים את חוויית התרומה ולהפוך אותה לפשוטה ולמהירה.

7. מדיניות ביטול תרומה / עסקה: מבצע פעולת התרומה רשאי לבטל את העסקה, בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981 (להלן :”חוק הגנת הצרכן“) והתקנות שהותקנו על פיו.
לשם הנוחות, ביטול של עסקה יעשה בכתב באמצעות הפקס ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני ישירות לעמותה.

8. אין לתת פרטים כוזבים. הגשת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית. תורם שיעבור על עבירה זו צפוי להליכים משפטיים, פליליים ואזרחיים.

9. במידה והעסקה לא אושרה ע”י חברת האשראי, יקבל מבצע הפעולה הודעה מתאימה. על מנת להשלים את הפעולה על מבצע הפעולה ליצור קשר טלפוני עם העמותה.

10. העמותה לא תישא בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית שתיעשה על ידי התורם או בגין כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.

11. הפרשנות לתקנון זה ואכיפתו של התקנון או כל פעולה ו/או סכסוך הנובע ממנו, ייעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל. כל סכסוך או שאלה בהקשר לתקנון זה תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת במחוז תל אביב בלבד.

12. אני מאשר שגילי הוא לפחות 18 שנה ושקראתי ואני מסכים לתקנון האתר ומדיניות הפרטיות.

13. מדיניות הגבלת פרטיות: העמותה מכירה בחובה לשמור על פרטיות התורמים, העמותה לא תעביר פרטי התורמים לגורם שלישי.

14. מדיניות הגבלת אחריות: כספי התרומה יופנו לעמותה הנמצאת בחשבון בנק העמותה.

15. פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו, יעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל, ויתבררו במידת הצורך, בבתי המשפט המוסמכים.

16. פרטים ליצירת קשר: כתובת אימייל: vcchabad@gmail.com טלפון: 08-9493176

דילוג לתוכן